"Біттерфельд" здобув п'яту перемогу в сезоні, вигравши 3:1 у "Хачінга

Волейбольні м'ячі лежать у залі / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти ВК "Біттерфельд-Вольфен" успішно провели свій останній домашній матч у цьому році. Підопічні тренера Алессіо Лоді в суботу в Бернштайнхалле у Фрідерсдорфі обіграли мюнхенський TSV Haching з рахунком 3:1 (25:21, 22:25, 25:20, 25:21) і закріпилися на сьомій сходинці турнірної таблиці, здобувши п'яту перемогу в сезоні. Господарі реалізували свій другий матч-бол на 107-й хвилині. Велику роль в успіху команди з Саксонії-Ангальт зіграв Марко Фроберг, визнаний найціннішим гравцем.

Після оптимального старту команда з Біттерфельда втратила нитку гри у другому таймі. Слабкі місця в прийомі та блокуванні дозволили мюнхенцям зрівняти рахунок. Потім господарі знову знайшли свій ритм і впевнено вирішили третій раунд на свою користь. Навіть короткий період слабкості на початку четвертого сету не завадив команді з Біттерфельда здобути перемогу. Господарі перетворили відставання 5:7 на 10:7, а потім збільшили свою перевагу до 22:17.