Los mensajes se cargan...

Здогадки про плеймейкера "Лейпцига" Дані Олмо

Коли Ольмо повернеться, поки що невідомо. / Фото: Jan Woitas/dpa

Повернення плеймейкера "РБ Лейпциг" Дані Олмо залишається під питанням. Поки що немає чітких термінів його повернення до тренувань команди володарів Кубка Німеччини. "Чітких термінів немає, такі травми завжди залежать від болю, від того, як швидко вони заживають. Ми щодня обмінюємося інформацією, він щодня проходить курс лікування", - сказав Роуз напередодні матчу Бундесліги цієї суботи (15:30 за Києвом) з "Боруссією" з Менхенгладбаха.

На головний матч 30 вересня проти мюнхенської "Баварії" Роуз не хоче списувати іспанського легіонера, який забив усі три м'ячі у матчі за Суперкубок у Мюнхені. "Це ще може статися до міжнародної перерви або тільки після міжнародної перерви. Це не класичні часові рамки, як у випадку з розтягненням або розривом волокон. З дифузною історією Дані з ударом плюс коліно, внутрішня зв'язка - до певної міри ви просто повинні бачити, як все розвивається з дня на день", - сказав тренер у п'ятницю, додавши: "З такою травмою може статися так, що ви прокидаєтеся рано і раптом отримуєте величезний поштовх. Вау, це приємно, я можу збільшити його, а потім знову поступово збільшувати, і раптом ти знову на тренуванні".

Ольмо був замінений на 43-й хвилині після удару в праве коліно у відбірковому матчі чемпіонату Європи Іспанії проти Грузії (7:1). Після повернення 25-річний футболіст, який забив п'ять голів у своїх перших чотирьох матчах за "РБ", пройшов тривале обстеження в Лейпцигу.

🤖 Las traducciones se realizan automáticamente con la ayuda de IA. Agradecemos tus comentarios y ayuda para mejorar nuestro servicio multilingüe. Escríbenos a: language@diesachsen.com. 🤖