Повідомлення завантажено...

Цвіккау програє 24:33 Бенсхайму, що посідає третє місце

Ловлять гандбольний м'яч. / Фото: Ronny Hartmann/dpa/Symbolic image

Гості з Саксонії не змогли набрати жодних бонусних очок у боротьбі за збереження прописки в лізі і в першій чверті години були рівними команді, що посідає третє місце в Німецькій гандбольній лізі.

Гандболістки BSV Sachsen Zwickau все ще перебувають під гострою загрозою вильоту. У суботу підопічні тренера Нормана Ренча беззаперечно програли 24:33 (13:18) третьому за рахунком HSG Бенсхайм/Ауербах, який посідає третє місце. Найбільшу роль в успіху господарок зіграли Люсі-Марі Крецшмар (10 м'ячів), Ізабелл Херст (6) і Кім Найдзінавічюс (6/1). У складі BSV найбільше голів забили Ема Хрватін (8/1) та Лаура Сабо (6).

Відвідувачі змогли тримати гру відкритою лише в перші 13 хвилин. Потім "Бенсхайм" вирвався вперед з рахунку 9:9 до 14:10 (20'), а за рахунку 24:16 (44') проклав собі шлях до перемоги. Цвіккау не вистачало сили в нападі, щоб не відставати від топ-команди. Гості також припустилися надто багато технічних помилок.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖