Бременський "Вердер" перед зимовою перервою засмутив "РБ Лейпциг" і перервав свою переможну серію

Гравець "Вердера" Йенс Штеге (праворуч) і Хаві Сімонс з "Лейпцига" борються за м'яч / Фото: Sina Schuldt/dpa

Бременський "Вердер" перед зимовою перервою засмутив "РБ Лейпциг" і перервав переможну серію володарів кубків. Господарі вирвали нічию 1:1 (0:0) у цікавому матчі у вівторок ввечері.

Бременський "Вердер" перед зимовою перервою засмутив "РБ Лейпциг" і перервав переможну серію володарів кубка. У вівторок ввечері господарі вирвали нічию 1:1 (0:0) у різноманітній грі. Після чотирьох перемог поспіль в офіційних матчах саксонці не змогли хоча б тимчасово зрівнятися за очками з "Баварією", яка посідає друге місце в турнірній таблиці Бундесліги. Лоїс Опенда (47') вивів гостей вперед, а Джастін Нджінма (75') заробив заслужену нагороду - зрівняв рахунок. Жодна з команд не могла бути по-справжньому задоволеною, але й не могла бути по-справжньому незадоволеною. На початку 16-го туру "Вердер" обійшов "ВФЛ Бохум" і піднявся на 13-те місце.

Перш за все, бременці не надто вдало підібрали кадровий склад, який не викликав захоплення. Лейпциг, очолюваний Емілем Форсбергом в якості капітана в його останній грі за РБ, спочатку диктував те, що відбувалося на полі і особливо перед воротами господарів. Не минуло й 50 секунд, як Кастелло Лукеба, який змістився вгору, опинився в ногах Ентоні Юнга, який намагався замкнути подачу. Удар кращого бомбардира "РБ" прийшовся у стійку.

Хвилина мовчання перед початком матчу

Трибуни "Везерштадіону" глибоко вдихнули перед заключним матчем Бундесліги в цьому році. Вболівальники "Вердера" вшанували пам'ять ізраїльтянина Інбара Хаймана, який загинув після того, як був викрадений і утримувався в полоні ХАМАС. Хайман був прихильником хайфського "Маккабі", а бременські ультрас "Вердера" підтримують з цим клубом дружні стосунки.

На бременських фанів чекав стартовий матч проти "Лейпцига", в якому команді тренера Оле Вернера вдавалося послабити тиск лише в певні моменти. Володарі кубка Саксонії занадто сильно контролювали гру. Через трохи більше 20 хвилин дальній удар уродженця Лейпцига Леонардо Біттенкура не влучив у ворота гостей. З іншого боку, трохи пізніше Міхаель Цеттерер зміг відбити удар Хаві Сімонса.

РБ також час від часу хитався

Те, що "Лейпциг" завжди вразливий в обороні, незважаючи на нещодавні хороші результати і хорошу гру, доводять не лише останні десять ігор до бременського матчу, в яких команда пропускала щонайменше один м'яч. Це було очевидно і на полі стадіону "Везер".

Після трохи більше ніж півгодини бременці втратили кілька моментів - найкращі з них завдяки Феліксу Агу (32'), удар якого з лінії поля відбив Лукеба, та Єнсу Штеге, чий удар пройшов вище воріт (35'). Це була фаза, в якій РБ захитався, але потім раптово святкував. Удар головою Юссуфа Поульсена після відскоку від стійки опинився в сітці воріт. Щоправда, датчанин був трохи в офсайді, коли пробивав Амаду Хайдара. На перерву рахунок залишився 0:0.

Удар Дака влучив у поперечину

Але не надовго по перерві. Після того, як Форсберг забив і віддав гольову передачу у суботній перемозі над "TSG 1899 Хоффенхайм" (3:1), майбутній професіонал "Ред Булл Нью-Йорк" точним пасом віддав гольову передачу на Опенду. Однак бельгійцю знадобилося більше однієї спроби, щоб закинути м'яч у ворота, хоча бременці виглядали аж ніяк не впевнено, особливо Крістіан Гросс.

Втрачений шанс Опенди взяв реванш

Втім, бременці були сповнені рішучості не продовжувати свою невдалу серію з шести поразок від "Лейпцига" і знову посилили тиск. Удар легіонера Марвіна Дакша прийшовся в поперечину (55').

Через кілька хвилин ера Форсберга остаточно завершилася після дев'яти років, коли він залишив поле трохи більше ніж через годину. Тренер Марко Роуз першим обійняв шведа в кулуарах, а вболівальники скандували ім'я Форсберга. Тепер його товариші по команді повинні були переконатися, що він попрощався з ними з перемогою. Опенда втратив можливість заспокоїти свої нерви трохи пізніше. І це принесло свої плоди, коли Ндзінма взявся за справу.