Стрибун у довжину Міхамбо знову чемпіон Німеччини у приміщенні

Стрибун у довжину Малайка Міхамбо з Німеччини стрибає в піщану яму / Фото: Federico Gambarini/dpa

Коли справа доходить до титулів, Малайка Міхамбо завжди поруч. Зірка стрибків у довжину з мінімальним відривом виграла чемпіонат Німеччини у приміщенні, тоді як її найближча суперниця виконала олімпійський норматив.

Стрибунка в довжину Малайка Міхамбо продовжила свою переможну серію на чемпіонаті Німеччини з легкої атлетики. Олімпійська чемпіонка та дворазова чемпіонка світу на відкритому повітрі, яка минулого року була травмована, перемогла у неділю в Лейпцигу з результатом 6,93 метра і здобула свій сьомий національний титул у приміщенні поспіль. Міхамбо, яка повернулася цієї зими після розриву м'язових волокон, змогла вразити вперше з моменту свого повернення.

Мікаель Ассані посіла лише друге місце. З результатом 6,91 метра вона перевершила як олімпійський норматив, так і норматив на Чемпіонат світу в приміщенні, який пройде з 1 по 3 березня в Глазго. Попередній німецький рекордсмен року, Лаура Ракель Мюллер, фінішувала третьою з результатом 6,48 метра. Минулорічна спортсменка, яка посіла дев'яте місце на чемпіонаті світу, Марізе Лузоло, відмовилася від виступу через проблеми з ахілловим сухожиллям.

Тільки американка Тара Девіс-Вудхолл, яка стрибнула на 7,18 метрів на чемпіонаті США у вихідні, стрибнула далі Міхамбо в цьому сезоні в приміщенні. Ассані впевнено стартувала з першої спроби з особистим рекордом у приміщенні - 6,81 метра, Міхамбо побила цю позначку на два сантиметри у другій спробі, а в третій спробі покращила результат до 6,93 метра. Ассані тоді не вистачило лише двох сантиметрів до цієї позначки. Чемпіонка Європи в бігу на 60 метрів Ребекка Хаасе також була неперевершеною на дистанції 200 метрів, чемпіонка Європи в естафеті здобула свій шостий титул на цій дистанції за 23,15 секунди.