Повідомлення завантажено...

"Було замало": Вайсенфельс пропустив визволення

Головний тренер МБК Предраг Круніч реагує на боковій лінії. Круніч залишився незадоволений виступом своєї команди в Тюбінгені / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Подушка безпеки від вильоту все ще велика для Syntainics MBC. Але перемога в Тюбінгені дозволила б їм спати спокійніше. Цьому не судилося здійснитися.

Розчарування Предрага Круніча було відчутним після того, як його Syntainics MBC не зміг вирватися вперед. "Наш виступ був недостатньо хорошим", - сказав тренер німецького баскетбольного клубу. Клуб з Вайсенфельса програв 78:88 у Тюбінгені і таким чином не зміг створити невелику подушку над своїми суперниками у боротьбі за виліт. "У нас є потенціал, щоб грати набагато краще в захисті. Ми також пропустили багато штрафних кидків у нападі. Це і стало причиною поразки", - сказав Круніч.

У порівнянні з попередніми сезонами, ситуація МБК є відносно обнадійливою. Він на три перемоги випереджає "Крайльсхайм" і "Гейдельберг", які посіли місця, що ведуть до вильоту. Перемога дозволила б їм відірватися на три перемоги від Тюбінгена, який знаходиться безпосередньо над ними. Однак МБК не зміг закинути м'яч протягом чотирьох хвилин у третій чверті, і господарі вирвалися вперед з 46:46 до 62:46.

Гра, яка цілком може вирішити, хто залишиться на місцях вильоту, відбудеться в суботу. МБК приймає "Крайльсхайм" і в разі перемоги вже матиме чотири перемоги над "Мерлінами". Наразі вони виграли лише чотири з 23 ігор, а це означає, що МБК може спокійно дограти заключну третину сезону.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖