Прикра поразка СК DHfK Лейпциг проти VfL Гуммерсбах

Рунар Сігтрігссон розмовляє зі своїми гравцями на "Арені Лейпциг" / Фото: Jan Woitas/dpa

ФК "ДХФК Лейпциг" програє "ВФЛ Гуммерсбах" у матчі Бундесліги. Кліма - найкращий бомбардир.

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig зазнала прикрої поразки у своєму першому матчі Бундесліги у 2024 році. Команда головного тренера Рунара Сігтрігссона програла 29:30 (15:15) перед 4132 глядачами на стадіоні VfL Gummersbach у понеділок увечері. Кращим бомбардиром SC DHfK, який опустився на 14-е місце з 15:25 очками, став Матей Кліма з вісьмома голами.

Довга перерва, пов'язана з чемпіонатом Європи, далася взнаки лише на ранніх стадіях гри. Майже чотири хвилини знадобилося для того, щоб забити перший м'яч. Однак гості забили ще чотири м'ячі протягом 73 секунд і повели в рахунку 5:2 (6-а хвилина). Коли Гуммерсбах також знайшов свій ритм в атаці, розпочався відкритий обмін ударами. Лейпциг впевнено лідирував до 11:8 (15-а хвилина), поки VfL не зрівняв рахунок 11:11 (19-а хвилина), забивши три м'ячі поспіль після того, як голова захисту DHfK Марко Маміч вдруге отримав пенальті.

Втім, Лейпциг це не зупинило, і він вийшов вперед 20:19 (38-а хвилина) після гарного початку другого тайму. Однак гості, які дедалі більше втрачали натхнення, не змогли забити жодного м'яча з поля протягом наступних дванадцяти хвилин. Гуммерсбах покарав лейпцизьку слабкість і на 50-й хвилині вирвався вперед - 27:22. Однак гравці Сігтрігссона продемонстрували чудовий бойовий дух, стали більше проникати з заднього майданчика і зрівняли рахунок 29:29 завдяки результативному кидку Кліми за 32 секунди до кінця гри. Однак надії Лейпцига на здобуття очка були розбиті Юліаном Кестером, який був видатним у другому таймі, забивши сьомий м'яч за десять секунд до кінця, і рахунок став 30:29 на користь Гуммерсбаха.