ХК Тюрінгер пропускає фінал Кубку DHB проти SG BBM Bietigheim

Гравці Тюрінгії реагують на поразку / Фото: Marijan Murat/dpa

Гандболістки Бундесліги з гандбольного клубу Тюрінгер програли команді SG BBM Bietigheim у півфіналі Кубку DHB, незважаючи на бойову гру.

Гандболістки Бундесліги з ХК Тюрінгер втратили місце у фіналі Кубка DHB. Команда головного тренера Герберта Мюллера поступилася 21:25 (12:13) чинним чемпіонам SG BBM Bietigheim у півфіналі Final4 у Штутгарті в суботу ввечері, незважаючи на жертовну боротьбу. Перед 2356 глядачами Анніка Лотт та Йоганна Райхерт стали найкращими бомбардирами THC, забивши по п'ять м'ячів. Антьє Долль відзначилася десять разів за "Бітігхайм". У неділю (14:00) у матчі за третє місце тюрінгенці зустрінуться з "ВФЛ Ольденбург", який у першому півфіналі програв "ТуС Метцінген" 30:31 (26:26, 14:16) за сімома пенальті.

Другий півфінал розпочався швидко. До 5:5 (7-а хвилина) команди обмінювалися ударами на високому рівні. Однак після цього темп значно знизився. Тюрингійці довго розігрували свої атаки, але насилу знаходили прохід через центральний блок Бітігхайма, а також не змогли забити з двох семиметрових пенальті завдяки сильній воротарці Габріелі Морескі.

ТХК пройшов десять хвилин без забитих м'ячів, але через те, що він також дуже надійно захищався, Бітігхайм зміг вирватися вперед лише в цій фазі - 8:5 (17-а хвилина). Вони утримували перевагу в три м'ячі до 13:10 (28'), перш ніж клуб з Тюрінгії повернув собі лідерство до перерви.

У другому таймі ТХК також зумів зупинити швидку гру "Бітігхайма" завдяки своїй гнучкій обороні. На 46-й хвилині центрова Жозефіна Ханфланд прикрасила сильний ривок Тюрінгії, зрівнявши рахунок 18:18.

Втім, у фінальному відрізку тюрінгійці помітно виснажилися. Непідготовленими кидками та необережними передачами вони сприяли 4:0 Бітігхайму, який на 56-й хвилині зробив рахунок 22:18. І хоча THC відігрався до 20:22 (57') двома швидкими голами, перемога Бітігхайму вже не була під загрозою.