ХК Тюрінгер переконливо перемагає у топ-матчі

Гандболіст тримає в руках ігровий м'яч. / Фото: Robert Michael/dpa/Symbolic image

Гандболісти ХК Тюрінгер з Бундесліги успішно розпочали новий рік. Команда головного тренера Герберта Мюллера виграла в середу ввечері в HSG Blomberg-Lippe з рахунком 30:24 (14:12) в матчі, що проходив у верхній частині турнірної таблиці. Перед 1132 глядачами найкращим бомбардиром стала Йоганна Райхерт, яка відзначилася одинадцятьма голами. Сьома перемога поспіль дозволила ТХК закріпитися на другому місці з 18:4 очками, в той час як Бломберг (16:6) опустився на четверту сходинку.

Дуель між двома командами в гонитві за титулом розпочалася з важкого старту. Тюрингійці забили свій перший гол лише через трохи менше шести хвилин. Після цього обидві команди вгамували нервозність і обмінялися ударами, поки на 15-й хвилині рахунок не став 8:8, після чого помилки знову почали нагромаджуватися. Однак гості, які були без міжнародної Анніки Лотт, могли постійно покладатися на Райхерт на позиції лівої захисниці. Завдяки своїй динамічності видатна австрійка забила вісім м'ячів у першому таймі і забезпечила ТХК заслужену перевагу по перерві.

У другому таймі атакувальна гра тюрингенців стала більш різноманітною. Крім того, вони продовжували чудово виконувати свою роботу, змушуючи Бломберг, які славляться своєю швидкістю, до позиційної гри. Як результат, до 45-ї хвилини ТГК збільшив свою перевагу до 22:18. Хоча господарі намагалися відповісти, тюрінгенці зберігали холоднокровність і врешті-решт трьома послідовними голами відкрили вирішальну перевагу 27:21 (55').