ТСВ Айзенах впевнено перемагає ТХВ Кіль

Гравець тримає гандбольний м'яч ногою / Фото: Andreas Gora/dpa/Symbolic image

У Німецькій гандбольній лізі ТСВ Айзенах програє 32:40 ТГВ Кіль у матчі з гандболу.

ТГСВ Айзенах явно програв ТГВ Кіль у Німецькій гандбольній лізі. У п'ятницю в переповненому залі Вернер-Асманн-Халле вони програли рекордсменам з рахунком 32:40 (19:22). Перед 3150 глядачами найкращим бомбардиром став Ніклас Екберг з THW Kiel, який забив сім м'ячів, у тому числі три реалізовані семиметрові пенальті. Віллі Вейраух (6 голів) став найкращим бомбардиром Айзенаха.

ТХСВ пропустив два м'ячі поспіль, що дозволило ТХВ Кіль відкрити перевагу в чотири м'ячі вже через вісім хвилин після початку матчу. Після того, як спочатку здавалося, що гості з Кіля візьмуть гору над Айзенахом у першому таймі, господарі оговталися незадовго до перерви і скоротили відставання до двох м'ячів. У цій фазі нещодавно підвищений у класі клуб також наважився використати атакуючу тактику "сім проти шести", з якою "Кіль" грав протягом усієї гри. За перші 24 хвилини "Кельн" десять разів міняв воротаря на іншого польового гравця. На перерву гості пішли за рахунку 19:22

Вартбурзький клуб потужно повернувся після перерви і вже через п'ять хвилин зрівняв рахунок 22:22. Однак довго втримати його не змогли і повністю втратили контроль над грою. Рекордні чемпіони з Кіля забили шість м'ячів поспіль і створили перевагу, яку до кінця змогли збільшити до 40:32.