Повідомлення завантажено...

ТСВ Айзенах здивував домашньою перемогою над Рейн-Неккар Льовен

Тренер "Айзенаха" Міша Кауфманн (в центрі) святкує перемогу в матчі / Фото: Даніель Фогль/dpa

ТСВ Айзенах несподівано виграв вдома у Рейн-Неккар Льовен з рахунком 29:26 (13:13). Найкращим бомбардиром у складі господарів став Олександр Сауль, який відзначився сімома забитими м'ячами.

"ТСВ Айзенах" залишається сильною командою вдома. У понеділок ввечері в залі Вернер-Асманн-Халле команда гандбольної Бундесліги несподівано здобула перемогу над фаворитом Рейн-Неккар Льовен 29:26 (13:13). На очах у 3150 галасливих глядачів найкращим бомбардиром господарів став Александер Зауль з Айзенаха, який відзначився сімома забитими м'ячами. Менш вдалим з точки зору ThSV було жеребкування шістнадцятого раунду Кубка DHB, яке відбулося в перерві матчу: тюрінгенцям доведеться грати з HSV Hamburg на виїзді 12 або 13 грудня, а не в улюбленому залі.

Проти топ-команди з Північного Бадену команда з Вартбурга почала краще. Часом вони вели в три м'ячі, головним чином завдяки тому, що воротар Матія Спікіч був у хорошій формі і відбив більше третини ударів. Однак незадовго до перерви гості краще увійшли в гру і на перерву пішли за рахунку 13:13.

Другий тайм був набагато більш напруженим, і спочатку жодна з команд не змогла отримати перевагу. Лише в останні шість хвилин команда тренера ThSV Міші Кауфмана потроху відірвалася. У вирішальні моменти господарі, яких енергійно підганяли їхні вболівальники, знаходили кращі рішення, що було винагороджено стрибком на десяте місце в таблиці. Чинний володар кубка "Рейн-Неккар Льовен" залишається четвертим.

Наступної п'ятниці команда з Айзенаха знову гратиме на виїзді. Починаючи з 19:00 вони зіграють за очки з "ВФЛ Гуммерсбах", що посідає п'яте місце.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖