"Айзенах" здобув перші очки на виїзді проти "Рейн-Неккар Льовена

М'яч лежить на воротах / Фото: Frank Molter/dpa/Symbolic image

ТСВ Айзенах виграє 27:26 у Рейн-Неккар Льовен і здобуває свої перші очки на виїзді. Мануель Зендер забиває 13 м'ячів.

Гандбольний клуб "Айзенах" здобув свої перші очки у дев'ятому виїзному матчі. Гандбольний клуб першого дивізіону переміг у Мангеймі "Рейн-Неккар Льовен" з рахунком 27:26 (13:13). Найкращим бомбардиром перед 8 602 глядачами став Мануель Зендер, який забив 13 м'ячів, у тому числі чотири реалізованих семиметрових.

Новоспечений клуб впевнено розпочав матч, але не зміг довго утримувати "Левів" на відстані. Не в останню чергу це було пов'язано з кількома сильними сейвами воротаря Давіда Шпета, який відбив 42 відсотки ударів "Айзенаха" по воротах у першому таймі. Другий тайм розпочався дуже рівно. Жодній з команд не вдалося рішуче відірватися, тож доля гри вирішувалася на останніх секундах.

Після технічної помилки Зендера, за 13 секунд до кінця матчу, володіння м'ячем перейшло до "Левів", але вони не змогли реалізувати свій шанс на взяття воріт. У контратаці на Олле Форселл Шефверт сфолили, і Зендер взявся за реалізацію 7-метрового удару. Він реалізував пенальті в останню секунду і встановив остаточний рахунок 27:26 на користь Айзенаха.