Контрольний матч: Дрезден і Магдебург зіграли внічию 2:2

Гравець "Динамо" Якоб Леммер (3-й зліва) радіє після голу, який зробив рахунок 1:0 / Фото: Robert Michael/dpa

Частковий успіх на тренувальних зборах. Дрезденське "Динамо" довго вигравало в Туреччині у 1. ФК "Магдебург", який грає у вищій лізі, але врешті-решт результат - нічия.

Футбольний клуб третього дивізіону "Динамо Дрезден" досягнув пристойного результату під час тренувального збору в турецькому Белеку. Команда тренера Маркуса Анфанга зіграла внічию 2:2 з командою другого дивізіону 1. ФК "Магдебург" у суботу вдень.

Голи у складі дрезденців забили капітан Штефан Кучке (8-а хвилина) та Якоб Леммер (54-а хвилина) у грі, що складалася з трьох періодів. Пізніше гравці "Магдебурга" Йона Фабіш (109-а) та екс-динамівець Ахмет Арслан (110-а) зрівняли рахунок.

Олівер Батіста Майєр не зміг взяти участь у грі. За інформацією клубу, захисник, який повернувся з "Верля", підхопив інфекцію. Про подальшу поїздку на дев'ятиденний збір не може бути й мови, тим більше, що гравці та клуб наполегливо працюють над пошуком рішення.

Свій другий і заключний контрольний поєдинок на зборах "чорно-жовті" проведуть наступної середи проти 1-го ФК "Кайзерслаутерн". Поєдинок проти клубу з другого дивізіону розпочнеться о 14:00 за німецьким часом. У вівторок "Магдебург" зустрінеться з румунським клубом першого дивізіону "Сепсі ОСК Сф. Георге", а трьома днями пізніше - з будапештським "МТК".