SV Union Halle-Noustadt переміг HSG Blomberg 20:35

Матчевий м'яч лежить на гандбольному майданчику / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Гандболістки SV Union Галле-Нойштадт не змогли отримати перепочинок у боротьбі за збереження прописки в лізі.

Гандболістки клубу SV Union Галле-Нойштадт не змогли отримати перепочинок у боротьбі за збереження прописки в лізі. У суботу підопічні тренера Тілля Віхерса зазнали розгромної поразки 20:35 (10:19) вдома від п'ятого місця HSG Blomberg, який посідає п'яту сходинку в чемпіонаті. Найбільшу роль у заслуженому успіху гостей відіграли Она Веге Пенья (8/5), Лаура Рюф'є (6) і Ніке Кюне (5). Найбільше м'ячів у складі "Галле" забили Юлія Невядомська (5/2) та Александра Лундстром (4/2).

Господарі поля з перших хвилин почали поступатися. Бломберг відірвався з 3:2 (8-а хвилина) до 10:3 (19-а хвилина) і вперше вирвався вперед на десять м'ячів (20:10) всього через дві хвилини після відновлення гри. Господарі не змогли налагодити гру в захисті та припустилися надто багато помилок у нападі.