Шоста поразка DHfK Лейпциг у Німецькій гандбольній лізі

Гравець "Лейпцига" Матей Кліма кидає. / Фото: Jan Woitas/dpa

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig зазнала шостої поразки в сезоні Бундесліги. Команда Рунара Сігтрігссона програла 28:32 (15:17) на полі "Рейн-Неккар Льовен" у четвер ввечері.

Гандболістки SC DHfK Leipzig зазнали шостої поразки в сезоні в Бундеслізі. Команда тренера Рунара Сігтрігссона поступилася 28:32 (15:17) на майданчику "Рейн-Неккар Льовен" у четвер ввечері. Перед 5209 глядачами найкращим бомбардиром "Лейпцига" став Матей Кліма, який відзначився п'ятьма голами. У складі "Льовена" відзначився гравець національної збірної Юрі Кнорр (10/2). SC DHfK (10:14 очок) опустився на одну сходинку на десяте місце в таблиці.

Лейпциг провалив початок гри і швидко відстав 0:3 (3-я хвилина). Однак перший гол Тіма Маттеса на шостій хвилині запалив гостей, які додали у швидкості і до одинадцятої хвилини вийшли вперед 6:4.

ДХФК утримував перевагу до 14:12 (22'), але до перерви додав лише один м'яч. Гостей неодноразово виручав колишній голкіпер "Лейпцига" Йоель Бірлем. Леви, у складі яких вісім голів у першому таймі забив центральний Янник Кольбахер, скористалися слабкістю "Лейпцига" і повернули собі лідерство до перерви.

Бірлем також мав значний вплив на гру в другому таймі, рятуючи ворота гостей. Оскільки голкіпер "Лейпцига" Крістіан Северас також кілька разів відзначився на іншому кінці поля, гості залишалися близькими до "Левів" до 22:23 на 46-й хвилині. Потім Кнорр взяв гру під свій контроль і забив чотири м'ячі поспіль, довівши рахунок до 28:23 (53'). Відіграти цей відставання у вирішальній фазі SC DHfK не зміг.