СК DHfK Лейпциг пропускає чвертьфінал Кубка DHB

Лукас Кшикалла з SC DHfK Лейпциг / Фото: Ronny Hartmann/dpa-Zentralbild/dpa/Archivbild

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig явно упустила місце у чвертьфіналі Кубка DHB. У вівторок ввечері команда тренера Рунара Сігтрігссона зазнала поразки від суперників з Бундесліги - МТ Мельсунген.

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig явно упустила місце у чвертьфіналі Кубка DHB. Команда тренера Рунара Сігтрігссона у вівторок ввечері зазнала поразки 21:27 (12:14) від суперників з Бундесліги - МТ Мельсунген. Перед 3 851 глядачем Франц Семпер та Оскар Зуннефельдт стали найкращими бомбардирами SC DHfK, забивши по п'ять м'ячів.

Лейпциг мляво розпочав матч і спочатку демонстрував багато неточностей в атаці, чим скористався "Мельсунген", вийшовши вперед з рахунком 5:2 (9-а хвилина). Потужна серія Семпера, який забив чотири голи протягом шести з половиною хвилин, повернула господарів поля до рахунку 7:8 (16'), але клуб, що посідає четверте місце в Бундеслізі, відповів чотирма голами поспіль, і рахунок став 12:7 (21'). Поразка у п'ять м'ячів стала тривожним дзвіночком для SC DHfK, який почав більше атакувати ворота і зміг скоротити відставання до 12:14 до перерви.

Втім, після перезапуску імпульс знову втратився. Лейпциг неодноразово відбивався від компактної оборони Мельсунгена або ж був зупинений голкіпером Адамом Моравскі, який вийшов на заміну. В результаті до 45-ї хвилини гості повели в рахунку 21:14. Після цього SC DHfK спробував вибити "Мельсунген" з колії за допомогою більш наступальних дій. Однак фаворити зберігали холоднокровність і використовували прогалини для проходу до кільця. Зуннефельдт відповідав влучними кидками з задньої лінії, але більше нічого не змінилося в беззаперечній перемозі гостей.