Повідомлення завантажено...

СК DHfK Лейпциг продовжує домашню серію з мінімальною перемогою над ХК Ерланген

Вігго Крістіанссон з Лейпцига в дії / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig вкотре довела свою домашню силу і перемогла HC Erlangen 20:19.

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig вкотре довела свою силу на домашньому чемпіонаті Німеччини. Команда головного тренера Рунара Сігтрігссона в неділю вдень перемогла ХК Ерланген 20:19 (11:11) і святкувала свою четверту перемогу поспіль перед рідними стінами. Перед 4025 глядачами Вігго Крістіанссон став найкращим бомбардиром SC DHfK, забивши вісім м'ячів і піднявшись на сьоме місце в таблиці з 15:15 очками.

"Це завжди важка битва проти Ерлангена", - сказав Крістіанссон перед грою. Що мав на увазі ісландець, швидко стало зрозуміло і в цій зустрічі. Захист і два сильних воротарі домінували з самого початку. Ерланген почав краще, але вже на десятій хвилині мав справу з червоною карткою для лівого вінгера Крістофера Бісселя. Лейпцизький клуб забив три м'ячі поспіль і повів у рахунку 5:4 (13-а хвилина), після чого також втратив ключового гравця, який отримав червону картку. Франц Земпер був змушений покинути поле достроково у своєму 200-му матчі Бундесліги після удару по голові (15-а хвилина). Обом командам продовжували бракувати ідей в атаці, з багатьма втратами концентрації. Господарі поля мали подякувати своєму воротареві Доменіко Ебнеру за те, що він зберіг рівний рахунок у перерві, адже він відзначився дев'ятьма сейвами у першому таймі.

Італійський легіонер також відзначився після перезапуску, що дозволило SC DHfK вперше відкрити невеликий відрив (15:12 на 37-й хвилині). Ерланген спочатку відігрався до 14:15 (43'), але не зміг забити проти сильного захисту Лейпцига протягом наступних десяти хвилин. У цій фазі господарі збільшили свою перевагу до 19:15. HCE не здавався і скоротив відставання до 18:19 на 57-й хвилині. Після тайм-ауту Сігтрігссона Крістіанссон забив, зробивши рахунок 20:18, але гості одразу ж знайшли правильну відповідь і навіть мали шанс зрівняти рахунок за рахунку 20:20 у своїй останній атаці. Однак Крістоф Штайнерт, якому рішуче завадив лейпцизький гравець Марко Маміч, не влучив в останній кидок за 13 секунд до кінця.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖