СК DHfK Лейпциг без шансів у Фленсбурзі

Лукас Кшикалла щось кричить / Фото: Ronny Hartmann/dpa-Zentralbild/dpa

Гандболісти бундесліги SC DHfK Leipzig явно упустили свою другу виїзну перемогу поспіль. Через три дні після перемоги 28:22 в Лемго команда тренера Рунара Сігтрігссона провалилася після перерви в середу ввечері на майданчику SG Flensburg-Handewitt і поступилася 24:34 (14:16). Таким чином, SC DHfK повинен продовжувати чекати на свою першу перемогу у Фленсбурзі з моменту виходу в Бундеслігу в 2015 році. Перед 5943 глядачами Вігго Крістьянссон і Матей Кліма стали найкращими бомбардирами SC DHfK, які тепер мають 5:11 очок, з п'ятьма голами кожен. Франц Земпер намагався перехопити ініціативу проти свого колишнього клубу, але влучив лише у два з 13 кидків.

"Лейпциг" розпочав впевнено і швидко створив перевагу 3:1 (5-а хвилина). Фленсбургу знадобилося трохи більше часу, щоб увійти в гру, але по ходу гри їм вдалося розірвати оборону гостей за допомогою швидкого проходу. Сігтрігссон відреагував на рахунок 10:8 (16-а хвилина) зміною воротаря і випустив Крістіана Севераса замість невдахи Доменіко Ебнера. Завдяки норвежцю "Лейпциг" тримався близько до "Фленсбурга" до перерви.

Після перерви господарі розпочали несамовито і пішли в ривок 4:1, щоб повести 20:15 (34). Лейпцизька команда рідко знаходила шлях крізь міцний захист SG або не могла впоратися з блискучим голкіпером Кевіном Меллером. Фленсбург весь час контролював гру і постійно збільшував свою перевагу до 33:22 (58.).