СК DHfK Лейпциг виграв третій раунд Кубка DHB

Гравець "Лейпцига" Матей Кліма кидає. / Фото: Jan Woitas/dpa

Гандбольна команда Бундесліги SC DHfK Leipzig перемогла VfL Lübeck-Schwartau у третьому раунді Кубку DHB.

Гандболісти клубу Бундесліги DHfK Лейпциг виправдали свою роль фаворита третього раунду Кубка DHB. У вівторок ввечері команда тренера Рунара Сігтрігссона обіграла команду другого дивізіону "ВфЛ Любек-Швартау" з рахунком 33:25 (19:17). Найкращим бомбардиром SC DHfK став Андрі Рунарссон, який закинув сім м'ячів.

Лейпцизька команда проспала дебютний відрізок матчу і їй не вистачало необхідної інтенсивності в захисті, чим скористалися натхненні господарі, які повели в рахунку 7:5 (9-а хвилина). Хоча SC DHfK відповів ривком 5:1 до 10:8 (13-а хвилина), вони не змогли надовго встановити контроль над грою. Натомість до перерви тривав відкритий обмін ударами, в якому команда другого дивізіону нічим не поступалася фаворитам.

У другому таймі лейпцизька команда краще взяла гру під свій контроль. Команда з Любека все менше і менше могла протистояти динамізму гостей. Лейпцигу також допомогли надійні сейви воротаря Доменіко Ебнера, який вийшов на заміну. Тож до 47-ї хвилини команда Бундесліги вирвалася вперед - 28:21. У заключній фазі концентрація в атаці дещо знизилася, але в обороні SC DHfK тримався міцно, так що перемога не опинилася під загрозою.