ГК DHfK Лейпциг святкує другу перемогу в сезоні в гандбольній Бундеслізі

Лукас Кшикалла з Лейпцига реагує / Фото: Ronny Hartmann/dpa-Zentralbild/dpa

Гандболістки SC DHfK Leipzig відсвяткували другу перемогу в сезоні і мають рахунок 5:9 очок.

Гандболістки SC DHfK Leipzig святкували другу перемогу в сезоні в Бундеслізі у своєму сьомому матчі. Команда тренера Рунара Сігтрігссона виграла у неділю 28:22 (14:8) у TBV Lemgo Lippe і тепер має 5:9 очок. Найкращим бомбардиром SC DHfK став Вігго Крістьянссон з дев'ятьма забитими м'ячами.

Лейпцизька команда добре розпочала гру. Воротар Доменіко Ебнер відзначився в перші десять хвилин, здійснивши чотири сейви, а спритний Крістьянссон виявився козирем в атаці. Ісландець закинув п'ять м'ячів, і рахунок став 6:3. Після цього команда Лемго збільшила інтенсивність в обороні. Гості, однак, прийняли бій і незадовго до перерви вирвалися вперед з рахунком 4:0 - 14:8.

SC DHfK надійно контролював гру до 21:14 (44-а хвилина), перш ніж господарі, для яких голкіпер Урх Кастеліч ставав все більш важливим фактором, скоротили відставання до 18:21 (48-а хвилина), провівши серію з 4:0. Однак лейпцизька команда зберегла холоднокровність у цій критичній фазі і відповіла трьома голами поспіль, щоб зламати опір TBV.