СК DHfK Лейпциг святкує третю перемогу в Бундеслізі протягом тижня

Лейпцизький футболіст Вігго Крістьянссон також сильно грав на TVB Stuttgart / Фото: Hendrik Schmidt/dpa/Archivbild

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig виграє 27:25 у команди TVB Stuttgart і піднімається на восьме місце.

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig відсвяткувала свою третю перемогу за сім днів у Бундеслізі. Команда тренера Рунара Сігтрігссона перемогла 27:25 (16:10) на майданчику TVB в Штутгарті на очах у 3860 глядачів у четвер увечері. Найкращим бомбардиром у складі SC DHfK став Вігго Крістьянссон, який з 21:25 очками піднявся на восьме місце. Ісландець забив сім м'ячів у ворота свого колишнього клубу.

Після рівної гри, в якій обидві команди особливо успішно діяли в захисті, "Лейпциг" вперше створив невеликий відрив, забивши три м'ячі поспіль і зробивши рахунок 8:5 на 16-й хвилині. Хоча господарі поля боролися за те, щоб повернутися в гру, вони почали припускатися все більшої кількості технічних помилок. Воротар "Лейпцига" Доменіко Ебнер вкотре підтвердив свою видатну форму, здійснивши десять сейвів у першому таймі, і до перерви гості вирвалися вперед.

У відкритому обміні ударами "Лейпциг" збільшив свою перевагу на початку другого тайму. Однак потім вони втратили легкість в атаці. На заваді їм також неодноразово ставав дедалі сильніший голкіпер Мілян Вуйович. Штутгарт скористався імпульсом, тепер грав з набагато більшою енергією і скоротив розрив у рахунку. Патрік Зікер скоротив відставання до 25:26 за неповних дві хвилини до кінця гри, а після чергового сейву Вуйовича господарі навіть мали шанс зрівняти рахунок на останній хвилині. Але Ебнер запобіг цьому своїм 18-м сейвом, а Стаффан Петер врятував Лейпциг своїм голом за сім секунд до кінця.