SC DHfK Leipzig бореться за нічию в гостях у Bergischer HC

Тренер "Лейпцига" Рунар Сігтрігссон (M) дає тактичні поради своїй команді / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Гандболістки SC DHfK Leipzig все ще змушені чекати на свою другу виїзну перемогу в чемпіонаті Німеччини. Втім, команда головного тренера Рунара Сігтрігссона принаймні домоглася нічиєї 31:31 (16:19) у четвер увечері в Бергішері. Після чотирьох поразок поспіль це було перше очко лейпцизького клубу проти грізного суперника. Франц Земпер з дев'ятьма голами став найкращим бомбардиром SC DHfK перед 2 259 глядачами, які тепер залишаються на дев'ятому місці з 13:15 очками.

Лейпцизький клуб почав у високому темпі і вже через п'ять хвилин вів 4:2. Він послідовно використовував свої моменти і спочатку також отримав вигоду від того, що голкіпер Доменіко Ебнер, який відзначився 20-ма сейвами в домашній перемозі 36:30 над "ТВБ" (36:30), яку він здобув тижнем раніше, одразу ж увійшов у гру. Почався відкритий обмін ударами, причому гості виявилися дуже чутливими до швидких проривів і вперше поступалися 9:10 на 15-й хвилині. В цілому БХК діяв більш рішуче і після ривка 4:0, який зробив рахунок 16:12 (24'), вийшов вперед з найбільшою перевагою на сьогоднішній день.

Господарі тримали гру під контролем до 24:20 (38'), перш ніж Лейпциг зрівняв рахунок о 24:24 (45'), забивши чотири м'ячі поспіль. Після цього БХК знову знайшов свій ритм в атаці, але Лейпциг не зміг відірватися. У напруженій фінальній серії БХК утримував перевагу 31:30 протягом п'яти хвилин, перш ніж Вігго Крістьянссон зрівняв рахунок за 14 секунд до кінця.