Повідомлення завантажено...

Жінки "РБ Лейпцига" упускають першу виїзну перемогу в сезоні

Гравець "Лейпцига" Юлія Поллак (зліва направо), асистентка тренера Аня Міттаг, Лідія Андраде та тренер Сабан Узун після матчу / Фото: Хендрік Шмідт/dpa

Жіноча футбольна команда "РБ Лейпциг" упустила свою першу виїзну перемогу в Бундеслізі. У п'ятницю ввечері команда, яка нещодавно підвищилася в класі, зіграла внічию 1:1 (0:1) з "МСВ Дуйсбург", що займає останнє місце в турнірній таблиці. Лідія Андраде (9-а хвилина) відкрила рахунок в матчі, а Антонія Хальверкампс (90+1) зрівняла рахунок у Дуйсбурзі наприкінці зустрічі. РБ залишається десятою в таблиці.

Після того, як на восьмій хвилині Ванесса Фудалла влучила у поперечину воріт, що створило небезпеку для МСВ, Лідія Андраде вивела їх уперед трохи менше ніж за хвилину. Після цього "Лейпциг" продовжував домінувати у грі, але до перерви не було небезпечних моментів з обох сторін.

Незадовго після поновлення гри м'яч знову опинився у воротах "Дуйсбурга", але удар Сандри Штарке було скасовано через офсайд (50'). Після цього гра стала млявою. Лейпциг дозволив Дуйсбургу більше проникати у власний штрафний майданчик і намагався проводити контратаки. Це створило кілька моментів для господарів з Дуйсбурга, якими вони змогли скористатися вже на першій хвилині компенсованого часу. Хальверкампс відзначилася ударом.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖