Повідомлення завантажено...

Жінки "РБ Лейпцига" зіграли з "Нюрнбергом" лише 0:0

М'яч лежить перед воротами / Фото: David Inderlied/dpa/Symbolic image

Жіночий футбольний клуб "РБ Лейпциг" втратив шанс на порятунок у боротьбі за виліт. Команда тренера Сабана Узуна у п'ятницю ввечері зіграла внічию 0:0 у протистоянні команд, що підвищилися в класі, а це означає, що "РБ" втратив шанс відірватися від місць, що ведуть до вильоту. Нюрнберг залишається передостаннім з чотирма очками. Лейпциг з шістьма очками посідає десяту сходинку в турнірній таблиці.

Гості з Франконії почали краще. Однак Ванесса Хаїм (9-а хвилина) не змогла з близької відстані переграти кіпера РБ Ельвіру Герцог. Лейпциги створили свій перший момент лише на 36-й хвилині, але у Дженні Хіпп був зафіксований офсайд. На 42-й хвилині Нюрнберг мав ще один чудовий шанс після невдалої передачі Герцог - але воротар виправила свою помилку і врятувала ворота.

Після перерви гра залишилася на низькому рівні. Нюрнберг мав ще один шанс вийти вперед завдяки Хаїму (58'). Лейпциг тиснув у заключній фазі, але не зміг скористатися кількома моментами, які мав.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖