Жінки "РБ Лейпциг" програли чемпіонській "Баварії

Команда Лейпцига перед грою / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Після поразки 4:0 у Вольфсбурзі, "РБ Лейпциг" був впевнено розгромлений 5:0 у Мюнхені. Чемпіони з Ізару тепер мають найкращі шанси знову здобути чемпіонський титул.

Жіночі футболістки "РБ Лейпциг" зазнали важкої поразки від чемпіонської "Баварії". Команда з Саксонії, що підвищилася в класі, в суботу програла лідерам чемпіонату з рахунком 0:5 (0:3). Пернілле Хардер вивів мюнхенців вперед всього за 110 секунд до того, як Леа Шюллер (4/19 хвилина) оформила дубль. Після перерви Хардер (64) та Лінда Даллманн (90,+2) ще більше збільшили рахунок. Завдяки перемозі "Баварія" тепер має чотири очки відриву від найближчих конкурентів - "Вольфсбурга". Лейпциг залишається на десятому місці, але зазнав ще одного важкого удару після розгрому 4:0 у Вольфсбурзі.

Перша атака господарів була успішною. Хардер (2) самотужки прорвався до воріт РБ і з близької відстані пробив по воротах, вийшовши вперед. Потім Йована Дам'янович пройшла правим флангом і навісила в штрафний майданчик, де Шюллер без перешкод переправила м'яч у сітку воріт. Воротар "РБ" Ельвіра Герцог була на місці, але не змогла запобігти удару в правий кут.

Лейпциг мав подвійний шанс: спочатку Міммі Ларссон промахнулася (13'), а потім Сандра Штарке (14'). Чемпіонки, які захищалися, були більш ефективними: Коли Герцог дозволила м'ячу від Джулії Гвінн відскочити вбік, Шюллер був там, щоб зробити рахунок 3:0. Після цього РБ вирівняла гру, але господарі переключилися на нижчу передачу і зробили низку змін. Хардер скористався першим реальним шансом у другому таймі і зробив рахунок 4:0 (64'), перш ніж Далльманн забив у компенсований час.