Іноземні гравці "РБ Лейпциг" повертаються з наступальним настроєм

Іспанець Дані Олмо (M) святкує перший гол своєї команди / Фото: Manu Fernandez/AP/dpa

Міжнародна команда Лейпцига повертається з великою кількістю атакувального драйву і забиває три голи в міжнародних матчах. Проти "Майнца" потрібен гольовий драйв.

Міжнародні легіонери "Лейпцига" повертаються до Коттавега з великою кількістю атакувальних моментів. Лише у вівторок ввечері гравці RB забили три голи в міжнародних матчах. Гольовий порив також вкрай необхідний. Адже вже цієї суботи (15:30 за Києвом) саксонці зустрічаються з 1. FSV Майнц 05, якому вони програли 2:0 у першому матчі.

Дані Олмо протанцював повз трьох бразильців у штрафному майданчику на 36-й хвилині, зробивши рахунок 2:0 в іспанській нічиїй 3:3 проти "Селесао". Крістоф Баумгартнер, який раніше забив найперший гол в міжнародній історії Австрії у перемозі над Словаччиною (2:0) всього за сім секунд, забив з пенальті, зробивши рахунок 5:1 (78') у перемозі над Туреччиною (6:1). Ксавер Шлагер (2) до цього забив у дебюті матчу.

Беньямін Сеско не забив сам, але віддав гольову передачу Гнезді Церіну (72) у несподіваній перемозі Словенії над Португалією з рахунком 2:0 за участю Кріштіану Роналду.

Ксаві Сімонс також з нетерпінням чекає на повернення до Лейпцига, де йому гарантоване постійне місце в основному складі. Тренер "бондів" Рональд Куман вперше звернув увагу на виконавця дриблінгу після перемоги над Шотландією з рахунком 4:0: "Він був одним з гравців, які просто занадто часто втрачали м'яч". Тоді Куман замінив орендованого у лейпцизького ПСЖ гравця проти Німеччини (1:2) лише на 89-й хвилині. Хаві принаймні мав шанс зрівняти рахунок дальнім ударом (90.+1), але Марк-Андре тер Штеген врятував його.

Луїс Опенда був замінений на Орела Мангалу лише на 82-й хвилині нічиєї Бельгії з Англією (2:2). Цього вже не вистачило команді колишнього тренера РБ Доменіко Тедеско для перемоги, оскільки Джуд Беллінгем зрівняв рахунок у компенсований час.