РБ Лейпциг святкує впевнену перемогу над МСВ Дуйсбург

Гравець "Лейпцига" Дженні Гіпп на м'ячі / Фото: Jan Woitas/dpa

"РБ Лейпциг" виграє 3:0 у "МСВ Дуйсбург" і зміцнює свої позиції в Бундеслізі

"РБ Лейпциг" святкував обов'язкову перемогу в боротьбі за збереження прописки в Бундеслізі. У неділю команда, що підвищилася в класі, виграла 3:0 (1:0) у безвиграшного "МСВ Дуйсбург", який перебував у нижчій лізі. За "Лейпциг" забивали Дженні Гіпп (42-а хвилина/пенальті, 70-а) та Лідія Андраде (62-а), вихованки Академії РБ. Таким чином, саксонки збільшили свій відрив від першої зони вильоту до чотирьох очок і піднялися на дев'яте місце в лізі з 12 команд.

Після очікуваних поразок у Вольфсбурзі та Мюнхені "Лейпциг" виходив на матч з "Дуйсбургом" в якості фаворита. Підопічні тренера Сабана Узуна прийняли свою роль і домінували на полі. Однак його підопічним неодноразово заважала сильна воротарка "МСВ" Ена Махмутович. Фол на енергійній Міммі Ларссон призвів до пенальті і заслуженої перемоги незадовго до перерви.

Лейпциг залишався на висоті і забезпечив попереднє рішення за півгодини до кінця. У контратаці Ларссон помітив Андраде, який був у кращій позиції, навісив у штрафний майданчик, і швейцарський нападник проштовхнув м'яч за лінію воріт. Після цього практично все пішло як по маслу. Не минуло й десяти хвилин, як Гіпп реалізував прямий кутовий. Це був третій прямий кутовий за останні два матчі.