Расистські образи на адресу Люка Кастаньйоса псують настрій після нічиєї 1:1 з "Гольштейн-Кілем

Гравці 1. ФК "Магдебург" дякують глядачам. / Фото: Andreas Gora/dpa

Після нічиєї 1:1 з "Гольштейн-Кілем" на стадіоні "Магдебург 1" були опубліковані расистські образи на адресу Люка Кастаньйоса, які затьмарили радість від перемоги, здобутої на останній хвилині.

Після радості від перемоги в останній хвилині над претендентом на підвищення в класі "Гольштейн-Кіль", гнів і обурення поширилися в 1. ФК "Магдебург". Расистські образи на адресу Люка Кастаньйоса зіпсували настрій після нічиєї 1:1. "Люк дуже пригнічений", - сказав тренер Крістіан Тітц в інтерв'ю MDR в суботу: "Досі він негайно видаляв подібні повідомлення, але цього разу це дійсно вплинуло на нього, тому що це було особисте".

Ейфорія і щастя після зрівняння рахунку від дебютанта другого дивізіону Еміра Кухинджи, який щойно вийшов на заміну, на п'ятій хвилині компенсованого часу на деякий час зникли. Замість цього клуб випустив заяву в п'ятницю ввечері з чітким посланням: "Люк, ми твердо стоїмо на твоєму боці, весь 1. ФК "Магдебург" живе різноманітністю і толерантністю. Зупиніть расизм, займіть чітку позицію проти расизму!!!"

Кастаньос не зміг забити з пенальті у ворота кіпера "Кіля" Тімона Вайнера на 52-й хвилині. Після матчу 31-річний голландець, який виступає за "FCM 1" трохи більше року, піддався расистським образам у соціальних мережах. Кастаньйос поділився відповідним скріншотом в Instagram.

"1. ФК "Магдебург" найрішучішим чином засуджує ці образи і дистанціюється від людини, яка написала ці презирливі речення", - заявили в клубі і оголосили, що розглянуть юридичні дії, "щоб така поведінка була покарана". Тому це розслідування займе певний час і буде проводитися на іншому рівні.

Тренеру Тітцу та його команді доведеться швидко проаналізувати невдалий виступ у першому таймі, адже вже наступної суботи "Магдебург" прийматиме лідера ліги 1 ФК "Санкт-Паулі". "Я сам був здивований. Потім ми повинні були вирішити це питання: Як ми хочемо грати, як ми хочемо бути в нашій грі", - повідомив Тітц після перерви.

Те, що характеризує гру "Магдебурга" в хороші моменти - як у другому таймі - має найкраще спрацювати протягом 90 хвилин проти "Санкт-Паулі". Втім, їхній рекорд проти гамбурзької команди навряд чи може бути гіршим: "Магдебург" не виграв жодного з восьми очних матчів проти клубу з Кьоза.

Принаймні, Герберт Бокхорн та Даніель Ельфадлі, два нещодавно дискваліфіковані гравці, знову в строю. Також може повернутися захисник Леон Белл Белл. Втім, ще невідомо, хто гратиме попереду. Тим більше, що в розпорядженні Тітца є ще одна атакувальна сила у вигляді підписаного в останню хвилину Брайана Тейшейри. 23-річний футболіст вилетів з Кубка Африки разом з Кабо-Верде в суботу ввечері і був єдиним у своїй команді, хто забив у серії пенальті проти ПАР.