Повідомлення завантажено...

Протест ФК DHfK Лейпциг на рахунок матчу проти ТСВ Айзенах

Виконавчий директор SC DHfK Leipzig Карстен Гюнтер реагує у глядацькій зоні / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

ФК DHfK Лейпциг подав протест на зарахування результату матчу з ThSV Айзенах.

СК "ДХФК Лейпциг" подав протест на зарахування голу в матчі з "ТСВ Айзенах". Це підтвердив у понеділок менеджер клубу Бундесліги Карстен Гюнтер. "Гандбольний матч триває 60 хвилин. Чистий ігровий час. Гра в п'ятницю тривала лише 59:54 хвилини. Не вистачило шість секунд", - сказав Гюнтер. Тепер спортивний суд Гандбольної Бундесліги повинен прийняти рішення з цього питання. Якщо Лейпциг доведе свою правоту, можливе перегравання".

"Айзенах" у п'ятницю ввечері переміг SC DHfK з рахунком 25:24. Лейпциг взяв тайм-аут, коли на годиннику залишалося 58:49 хвилин, але коли гра відновилася, на годиннику, очевидно, було 58:55 хвилин. Лейпцигу вдалося зрівняти рахунок останньою атакою, але вона була забита невдовзі після фінального гудка і тому не була зарахована.

"Будь-хто, хто дивився кінцівку гри, бачив, що якби на годиннику залишалася ще одна-дві секунди, у нас були б реальні шанси зіграти внічию", - сказав Гюнтер. Менеджер також поінформував тюрінгійців про цей крок і підкреслив, що це не було особистою справою.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖