Повідомлення завантажено...

Дев'ятки Хемніца програли Ітеліум Варезе в Кубку Європи

Гравці тягнуться до баскетбольного м'яча / Фото: Christoph Soeder/dpa/Symbolic image

Дев'ятки Хемніца зазнали першої поразки на міжнародній арені від Ітелюм Варезе в Кубку Європи.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" зазнала першої поразки на міжнародній арені в цьому сезоні. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе програли в середу передостанній матч проміжного раунду Кубка Європи в Ітелюм Варезе з рахунком 78:90 (37:45). Незважаючи на поразку, саксонцям вже не можна відмовити в перемозі в цій групі проміжного раунду. Найбільшу роль в успіху італійців зіграли Давіде Моретті (29), Шон Мак Дермотт (20), Ніко Маньйон (14) і Гейб Браун (13). У складі гостей двоочковими відзначилися Де Андре Ландсдаун (18), Йонас Ріхтер (14), Кевін Єбо (13) і Джеффрі Гарретт (11).

Клуб з Хемніца жодного разу не зміг вийти вперед по ходу гри. На 12-й хвилині гості вели в рахунку 25:24, але до великої перерви відставали на вісім очок через поганий відсоток влучань. Жодна з десяти спроб у перших двох чвертях не влучила у кошик "Вареша". У заключній чверті гості відігралися - 67:68 (34'). Однак італійці остаточно вирішили долю зустрічі ривком 7:0 і довели рахунок до 75:67 (35'). "Дев'ятки" залишалися слабкими з-за триочкової лінії і в підсумку змогли реалізувати лише три з 26 спроб.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖