Дев'ятки Хемніц програли Альбі Берлін у вирішальному матчі

Ахер Угуак з Хемніца проривається під кільце і забиває м'яч. / Фото: Хендрік Шмідт/dpa

"Дев'ятки" з Хемніца програли вдома "Альбі" з рахунком 79:84 і зазнали невдачі в боротьбі за перше місце.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz зазнала невдачі в боротьбі за перше місце в чемпіонаті Німеччини. Лідери чемпіонату з Саксонії програли в неділю перед рідними вболівальниками головний матч проти третьої команди чемпіонату "Альби" з Берліна з рахунком 79:84 (35:39). ДеАндре Лансдаун влучив у кошик берлінців за чотири секунди до кінця гри, зробивши рахунок 79:82.

Найбільший внесок в успіх гостей зробили Стерлінг Браун (18), Мартін Германссон (13), Йоханнес Тіманн та Янні Ветцель (по 10). У господарів найбільше очок набрали Джефф Гарретт (15), Кевін Єбо (14), Веслі ван Бек і ДеАндре Лансдаун (по 10).

"Хемніц" відмінно розпочав матч і вже через сім хвилин був попереду 18:10. Однак відсоток влучань господарів поля, який наприкінці матчу становив лише 40 відсотків з гри, почав невпинно падати. На 18-й хвилині "Берлін" вирвався вперед 35:26 і більше не відставав у вирішальній зустрічі.

На 35-й хвилині "Дев'яткам" вдалося зрівняти рахунок 67:67, але переломити хід поєдинку вони вже не змогли. На 37-й хвилині "Альбатроси" здійснили ривок 10:2 і на 37-й хвилині зробили рахунок 77:69 і з часом збільшили свою перевагу.