Дев'ятки Хемніца перемогли у чвертьфіналі першого етапу Кубка Європи з фіба

Гравці тягнуться до баскетбольного м'яча / Фото: Christoph Soeder/dpa/Symbolic image

Баскетбольна команда Niners Chemnitz виграє перший матч чвертьфіналу проти Casademont Zaragoza і знаходиться на межі виходу до півфіналу. Каза Каджамі Кін, Усман Крубаллі і Ко домінують у грі.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" має півтора кроку до півфіналу Кубка Європи Fiba. У середу ввечері клуб Бундесліги виграв перший матч чвертьфіналу у "Казадемон Сарагоси" з рахунком 98:64 (58:37). Найбільшу роль у перемозі відіграли Каза Каджамі Кін (15), Усман Крубаллі (13), Джеффрі Гаррет, ДеАндре Ланддаун (по 12) та Веслі ван Бек (11). У складі господарів лише Мітчелл Уотт (14) відзначився двозначним показником. Матч-відповідь відбудеться в Хемніці 13 березня.

Іспанці змогли встояти проти німецького клубу лише в дебюті зустрічі. Повівши 23:22 на 8-й хвилині, "дев'ятки" зробили ривок 17:4 і на 13-й хвилині повели 40:26, а перед заключними двома чвертями вже мали перевагу в більш ніж 20 очок. Гості домінували, зокрема, під кільцем (підбирання 42:31). Іспанці також припустилися 21 втрати.