Niners Chemnitz виграли східне дербі проти MBC Syntainics

Гравці тягнуться до баскетбольного м'яча / Фото: Christoph Soeder/dpa/Symbolic image

"Дев'ятки" з Хемніца обіграли "MBC Syntainics" у східному дербі і продовжують наступати на п'яти мюнхенській "Баварії".

Баскетбольна команда Niners Chemnitz все ще перебуває на хвилі успіху. У Страсну суботу клуб із Саксонії переміг у східному дербі MBC Syntainics з рахунком 111:95 (50:45). Підопічні головного тренера Родріго Пасторе продовжують наступати на п'яти лідеру чемпіонату Німеччини "Баварії", здобувши 21-шу перемогу в сезоні.

Найважливішу роль в успіху на очах у 3 000 глядачів на стадіоні у Вайсенфельсі відіграли Джефф Гарретт (23 очка), Кевін Єбо (18) та Ахер Угуак (17). Подвійними показниками відзначилися також Веслі ван Бек, Каза Каджамі-Кін (по 13) та ДеАндре Лансдаун (10). Навіть 41 очко від видатного Джонатана Стоува виявилося недостатньо для господарів. Джонатан Данн і Мартін Бройніг набрали по 17 очок.

Відвідувачі вперше вирвалися вперед на початку гри. Поступаючись 3:7 (4-а хвилина), "Хемніц" перетворив відставання в рахунку 3:7 (7-а хвилина) на перевагу в 19:7 (7-а хвилина) з ривком 16:0, який до 14-ї хвилини розтягнув до 44:21. Однак клуб з Вайсенфельса, який здебільшого грав з ротацією у вісім чоловік, не здався і незадовго до перерви відігрався до 45:47. У третій чверті гості знову вирвалися вперед з 50:48 (21-а) до 68:56 (25-а). Розгромлений клуб з Вайсенфельса вже не міг нічого протиставити атакувальному натиску саксонців, а гра продовжувалася.