Дев'ятки Хемніца виграли півфінал Кубка Європи Fiba у Більбао Баскетс

М'яч лежить на баскетбольному майданчику / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Баскетбольна команда Niners Chemnitz продовжує свою переможну ходу Європою і виграє перший матч півфіналу проти Bilbao Baskets. Попереду другий матч.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" продовжила свою переможну ходу Європою. У середу підопічні тренера Родріго Пасторе виграли перший матч півфіналу Fiba Europe Cup у Bilbao Baskets з рахунком 98:73 (41:46) і, таким чином, наблизилися до виходу у фінал. Другий матч запланований на 3 квітня. Тоді саксонці зможуть завершити найбільший успіх в історії клубу.

Ключем до успіху в Країні Басків стала компактна командна гра. У складі ДеАндре Лансдауна (23), Кевіна Єбо (17), Джеффа Гаррета (14), Усмана Крубаллі (12) і Каза Каджамі-Кіна (10) п'ятеро гравців "Хемніца" набрали двозначні очки.

Іспанці домінували в дебюті зустрічі. Баски вирвалися вперед з 8:6 (4-а хвилина) до 23:9 до восьмої хвилини і втримали свою перевагу до великої перерви. Німецький клуб переломив хід гри, зробивши ривок 9:1, і на 23-й хвилині рахунок став 50:47. "Дев'ятки" вперше повели з двозначним рахунком (67:58 на 29-й хвилині) і навіть збільшили цю перевагу завдяки хорошому відсотку влучань та надійному захисту.