Повідомлення завантажено...

Niners Chemnitz виграли у Telekom Baskets Bonn

Гравці тягнуться до баскетбольного м'яча / Фото: Christoph Soeder/dpa/Symbolic image

"Дев'ятки" з Хемніца виграють 80:66 у "Телеком Баскетс Бонн" і закріплюють за собою друге місце в Бундеслізі.

Баскетбольна команда "Дев'ятки" з Хемніца продовжує тиснути на лідера чемпіонату мюнхенську "Баварію". Підопічні головного тренера Родріго Пасторе в суботу виграли домашній матч у боннського "Телеком Баскетс", що посідає сьоме місце, з рахунком 80:66 (37:33) і закріпилися на другому місці в чемпіонаті Німеччини, здобувши 22-гу перемогу в сезоні. Найбільшу роль у перемозі відіграли Йонас Ріхтер (16), Каза Каджамі-Кін (14), Ахер Угуак (11) та Веслі ван Бек (10). У складі гостей найбільше очок набрали Брайан Фоббс (21), Ноа Кірквуд (13) і Томас Кеннеді (10).

Саксонці чудово розпочали матч і вже через 17 хвилин вели 35:22. Господарі, які лише в середу вийшли до фіналу Кубка Європи Fiba, здавалося, вичерпали свій запал. Бонн скоротив розрив до 37:36 на 21-й хвилині, але потім так і не зміг вийти вперед. На заключну чверть господарі пішли з перевагою 57:51 і довели рахунок до 63:51 (32') - 74:59 (38'). Домінування саксонців під кільцем стало вирішальним для їхньої перемоги. Хемніц зібрав 46 підбирань, Бонн - лише 33. Таким чином, "дев'ятки" змогли компенсувати свій низький відсоток реалізації штрафних кидків. Лише одинадцять з 19 спроб влучили у кошик Бонна.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖