Дев'ятки Хемніц виграють у Брауншвейга - перша виїзна перемога в сезоні

Баскетбольний м'яч лежить на майданчику / Фото: Swen Pförtner/dpa/Symbolbild

Баскетболісти Niners Chemnitz відсвяткували першу виїзну перемогу в сезоні.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" святкувала першу виїзну перемогу в сезоні. Підопічні тренера Родріго Пасторе взяли гору в неділю на майданчику "Баскетбол Льовен Брауншвейг" з рахунком 86:81 (46:37) і завдали першої поразки в сезоні раніше непереможним "Нижнім Саксам". Найбільшу роль в успіху гостей відіграли Каза-Каджамі-Кін (23), Кевін Єбо (19), Де Андре Лансдаун (13) та Ахер Угуак (12). У складі "Брауншвейга" найбільше очок набрали Ніколас Тішлер (18), Ті Джей Крокетт (17), Джилсон Банго (13), Фердинанд Цилка і Барра Нджі (по 11).

Саксонці заклали фундамент свого успіху вже в першій чверті, здійснивши ривок 20:0 з 0:4 (2-я) до 20:4 (6-я) і збільшивши цю перевагу до 39:19 (14-я). Але комфортного відриву вистачило лише на одинадцять хвилин. Хемніц відстав 49:51 (25-а хвилина) і, незважаючи на те, що в цей час вів 73:62 (33-а хвилина), на останній хвилині відставав 80:81. Своїм другим влучним триочковим кидком за рахунку 83:81 Ленсдаун за 37 секунд до фінального свистка відкрив шлях до перемоги. Після цього саксонці більше не дозволили Брауншвейгу набрати жодного очка.