Дев'ятки Хемніца залишаються непереможними: 95:79 в Ораді

"Дев'ятки" радіють перемозі. / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Баскетбольна команда Niners Chemnitz залишається непереможною в Кубку Європи Fiba цього сезону. У середу клуб із Саксонії переміг команду CSM CSU Oradea з рахунком 95:79 (40:37) і таким чином відсвяткував свою восьму перемогу на міжнародній арені у своєму восьмому матчі цього сезону. Німецький клуб отримав вигоду від єдності своєї команди. П'ятеро гравців - ДеАндре Лансдаун (20), Веслі ван Бек (19), Каза Каджамі-Кін (15), Усман Крубаллі (13) і Джеффрі Гарретт (10) - набрали двозначні очки. У румунів це вдалося лише Донатасу Таролісу (28) та Ніджалу Пірсону (22).

Після рівного старту "Дев'ятки" спочатку взяли гру під свій контроль і відірвалися з 21:19 (8') до 29:20 (12') та 36:24 (15'). Однак до перерви перевага скоротилася до трьох очок. На 25-й хвилині за рахунку 49:51 на користь господарів поля виникла загроза перелому в рахунку. Однак "Хемніц" відновив контроль над грою та своїми суперниками, збільшив свою перевагу 65:62 до 72:63 (33') перед заключною чвертю і тим самим зламав моральний дух суперника. Перемогу гостям принесла влучність з-за дуги. Вони реалізували 13 з 28 спроб. Румуни змогли влучити у кошик Хемніца лише шість з 22 кидків.