Дев'ятки Хемніц залишаються на вершині таблиці після перемоги над Телеком Баскетс Бонн

Баскетбольний м'яч лежить на майданчику / Фото: Swen Pförtner/dpa/Symbolic image

Баскетбольна команда Niners Chemnitz закріпила за собою перше місце в Бундеслізі завдяки перемозі над Telekom Baskets Bonn.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz залишається мірилом усіх речей у німецькій лізі. У п'ятницю підопічні головного тренера Родріго Пасторе виграли матч у боннського "Телеком Баскетс" з рахунком 85:77 (39:38) і закріпили за собою перше місце в турнірній таблиці. Найбільшу роль у перемозі відіграли Ахер Угуак (22), Джефф Гаррет (18), Тайлор Онгвае та Кевін Єбо (по 10). У складі "Бонна" найбільше очок набрали Томас Кеннеді (26), Брайан Фоббс (19), Крістіан Сенгфельдер (14) і Глінн Вотсон-молодший (10).

Після рівного старту "Хемніц" на початку третьої чверті відірвався з 42:41 (23') до 50:42 (26'). Після цього саксонський клуб не дозволив суперникам скоротити відставання і за п'ять хвилин до завершення матчу оформив перемогу з рахунком 71:59. Найбільшим козирем лідерів став відсоток влучань з-за дуги. Дев'ять з 22 спроб влучили в кошик Бонна. Господарям знадобилося 35 спроб для восьми голів.