Повідомлення завантажено...

Niners Chemnitz перемагають MHP Riesen Ludwigsburg з рахунком 85:66

Кевін Єбо (ліворуч) та ДеАндре Лансдаун з Хемніца розмовляють на полі / Фото: Хендрік Шмідт/ДПА

Баскетбольна команда Niners Chemnitz успішно розпочала новий рік, вигравши з рахунком 85:66 у команди MHP Riesen Ludwigsburg.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz успішно розпочала новий рік. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе в суботу перед рідними вболівальниками розгромили команду MHP Riesen Ludwigsburg, що посідає сьоме місце, з рахунком 85:66 (38:30) і закріпили за собою лідерство в Німецькій баскетбольній лізі. Видатні Кевін Єбо (27 очок), Джефф Гарретт (14), Веслі ван Бек (13) та Каза Каджамі-Кін (11) відіграли найбільшу роль у 13-й перемозі "Саксонії" в сезоні. Найбільше очок за "Людвігсбург" набрали Джейвон Грейвс (15), Сайлас Мелсон (13) і Дейон Хаммонд (10).

Господарям знадобився певний стартовий відрізок, щоб вийти на робочу температуру. Після 13 хвилин "Хемніц" поступався 18:25 через низький відсоток влучань з гри. Однак у другій чверті лідери переломили ситуацію. Завдяки ривку 9:0 "дев'ятки" вийшли вперед 27:25 (16-а хвилина) і до великої перерви збільшили відрив до восьми очок.

Втім, "Людвігсбург" не здавався. Лише на початку заключної чверті господарі вирвалися вперед з 53:46 на 30-й хвилині до 62:48 на 32-й і вже не випустили цю перевагу з рук. Окрім сильної гри в захисті, клуб із Саксонії також виграв завдяки своїй перевазі під кільцем. Хемніц зібрав 49 підбирань, а Людвігсбург - 44, тоді як відсоток влучань гостей з гри становив лише 30 відсотків.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖