Niners Chemnitz збільшує лідерство в таблиці завдяки перемозі над Heidelberg

Гравці тягнуться до баскетбольного м'яча / Фото: Christoph Soeder/dpa/Symbolic image

Баскетбольна команда Niners Chemnitz збільшила своє лідерство в Бундеслізі завдяки перемозі над Heidelberg.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz зміцнила своє лідерство в Німецькій баскетбольній лізі. Команда головного тренера Родріго Пасторе в суботу виграла 93:69 (53:34) у команди MLP Academics Heidelberg, що посідає останнє місце в турнірній таблиці. Це була десята перемога "Хемніца" в одинадцяти матчах. Чинні чемпіони "Ратіофарм Ульм", які виграли вісім з десяти матчів, цієї неділі зустрінуться з володарями кубка мюнхенською "Баварією", що посідає друге місце в таблиці.

Кевін Єбо, Веслі ван Бек (по 17), ДеАндре Лансдаун (15), Джеффрі Гарретт, Каза Каджамі-Кін (по 14) та Ахер Угуак (10) відіграли найбільшу роль в успіху "Дев'яток" у грі з "Хайдельбергом". У складі "Гейдельберга" двозначними показниками відзначилися лише Вінсент Кестелот (15), Джеффрі Керролл (13), Еліас Ласісі (11) та Ісайя Уейлі (10).

У клубу з Хемніца виникли невеликі проблеми з прорізуванням зубів. Вже після чотирьох хвилин господарі поля поступалися 7:12. Саксонський клуб переломив хід гри в першій чверті, вийшовши вперед 25:20 і збільшивши свою перевагу до 34:20 (12') ривком 9:0. Після цього ривка господарі більше не відчували труднощів.