Дев'ятки Хемніц збільшують перевагу в групі H попереднього раунду

Баскетбольний м'яч потрапляє в сітку / Фото: Уве Анспах / dpa/Symbolbild

Баскетболісти "Дев'яток Хемніца" продовжили своє лідерство в групі H попереднього раунду Кубка Європи Fiba, здобувши третю перемогу в третьому матчі.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" продовжила своє лідерство в групі H попереднього раунду Кубка Європи Fiba, здобувши третю перемогу в своєму третьому матчі. У середу клуб Бундесліги взяв гору над досі безпрограшним представником Нідерландів "Герос Ден Бош" з рахунком 77:66 (34:34) і, таким чином, залишився непереможним у восьмому змагальному поєдинку поспіль.

Саксонці на початку матчу зазнали труднощів і вже через вісім хвилин поступалися з рахунком 12-22 через погану результативність. Навіть ривок 16:1, за допомогою якого команда Бундесліги перетворила відставання 25:33 (16-а хвилина) на перевагу 41:34 (22-а хвилина), не додав апломбу в гру "Дев'яток".

За чотири хвилини до фінального свистка переможна серія загрожувала обірватися за рахунку 60:62. Набравши дев'ять очок поспіль, "Хемніц" протягом двох хвилин знову вирвався вперед - 69:62 і вже не дав себе позбавити перемоги. Гості заклали фундамент для цього своєю перевагою під щитами (підбирання 44:35) та меншою кількістю втрат м'яча (12:18).