Поразка ТБВ Айзенах проти ТБВ Лемго Ліппе

ТБВ Айзенах мінімально програє ТБВ Лемго Ліппе / Фото: Даніель Фогль / dpa

Восьмий виїзний матч сезону ТСВ Айзенах також програє на виїзді ТБВ Лемго Ліппе з рахунком 24:26. Найкращими бомбардирами гри стали Самуель Зендер та Мануель Зендер.

"Айзенах" також не зміг здобути жодного очка у своєму восьмому виїзному матчі сезону. Гандбольний клуб першого дивізіону поступився 24:26 (11:14) "ТБВ Лемго Ліппе" на "Фенікс Контакт Арені" з рахунком 24:26 (11:14). Найкращими бомбардирами матчу стали тезки Самуель Зендер у складі господарів (дев'ять голів/шість семиметрових) та Мануель Зендер у складі "Айзенаха" (сім голів/два семиметрових).

Перший гол у грі був забитий вже через чотири хвилини після початку зустрічі. За ним послідували ще два голи у ворота TBV Lemgo Lippe, що означало, що гості з Айзенаха все ще залишалися без гола через трохи менше семи хвилин. Після важкого дебюту гості з Вартбург Сіті, зокрема, краще увійшли в гру і змогли скоротити відставання в рахунку до одного м'яча. Розрив знову збільшився через дещо нестабільний захист Айзенаха, і на перерву гості з Айзенаха пішли з рахунком 14:11.

Гості з Айзенаха вийшли на перерву сильними і на 37-й хвилині зрівняли рахунок - 16:16. Після цього жодна з команд не змогла відірватися, тож розрив у рахунку залишався максимум в один м'яч до самого кінця матчу. У запеклій боротьбі господарі з Лемго в кінцевому підсумку здобули перемогу у фінальній фазі. Еміль Буль Лаерке забив за 13 секунд до кінця, встановивши остаточний рахунок 26:24.