Після позитивної серії: "Ауе" програє "Вальдхофу" з Мангейма

Марвін Стефаняк з "Ауе" розчарований після поразки / Фото: Robert Michael/dpa/Archivbild

Футбольний клуб "Ерцгебірге Ауе" знову програв, вперше після п'яти безпрограшних матчів. Саксонський футбольний клуб третього дивізіону програв 3:0 (0:2) на полі "Вальдхоф Мангейм" у суботу. Голи забили Бентлі Бакстер Бан (на 24-й і 60-й хвилинах) і Мальте Карбштайн (на 27-й).

Обидві команди розпочали матч дуже рівно. Незважаючи на те, що "Ауе" мав кращі моменти, "Мангейм" забив перший гол з нізвідки. Бан (24) пробив спиною до воріт, зробивши рахунок 1:0. Всього через три хвилини наступний шок для Ауе: Карбштайн головою замкнув небезпечний штрафний від Міноса Гураса, зробивши рахунок 2:0. Після цього Ауе контролював гру, як і до перерви, але не зміг створити жодного гола до перерви.

Другий тайм розпочався без особливих моментів для жодної зі сторін. Але потім ситуація з першого тайму повторилася, і "Мангейм" забив без попередження, зробивши рахунок 3:0. Марвін Стефаняк віддав неточний пас, який приземлився в ноги Гурасу, який підставив під удар Бану, який забив свій другий гол у матчі. Ауе залишався занадто нешкідливим. У другому таймі лише Стефаняк (70') та Максиміліан Тіль (81') створили моменти для "фіалок". Незадовго до кінця "Мангейм" навіть мав шанс зробити рахунок 4:0, але завдяки Мартіну Меннелю три м'ячі так і залишилися у воротах.