MBC Syntainics втрачає важливі очки проти EWE Baskets Oldenburg

Баскетбольний м'яч лежить на майданчику / Фото: Tobias Hase/dpa/Symbolic image

Баскетбольна команда MBC Syntainics програє EWE Baskets Oldenburg і змушена тремтіти за збереження прописки в лізі.

Баскетбольна команда MBC Syntainics втратила два важливі очки в боротьбі за збереження прописки в лізі. У суботу клуб з Вайсенфельса програв матч команді EWE Baskets Oldenburg, яка посідає десяте місце, з рахунком 88:95 (48:42). Після третьої поразки поспіль клуб з Центральної Німеччини все ще знаходиться лише на відстані чотирьох очок від зони вильоту. Найбільшу роль в успіху "Ольденбурга" відіграли Лен Шорманн (22), Артур Кононцук (18), Джено Крендалл і Норріс Агбакоко (по 11). У складі гостей найбільше очок набрали Чарльз Каллісон (21), Джонатан Стоув (18) та Мартін Бройніг (12).

Клуб з Вайсенфельса провалив старт і вже через 16 хвилин поступався 30:40. До великої перерви гості переломили хід поєдинку ривком 18:2 і на рівних боролися з "Ольденбургом" аж до четвертої чверті. За рахунку 86:88 на 36-й хвилині МБК ще міг сподіватися на дев'яту перемогу в сезоні. Однак Вайсенфельс не зміг успішно завершити жодну з шести своїх атак. На 39-й хвилині "Ольденбург" вирвався вперед 93:86 і зрештою переміг завдяки влучним кидкам з-за дуги. 15 з 40 спроб влучили у кошик "Вайсенфельса". Клуб з Центральної Німеччини зміг реалізувати лише шість з 29 кидків з-за дуги.