Лейпцизький "Ольмо" дає зрозуміти: "Лише кілька днів перерви".

Гравці "Лейпцига" Хаві Сімонс (ліворуч) та Дані Олмо радіють після забитого голу / Фото: Jan Woitas/dpa

Гравець "РБ Лейпциг" Дані Ольмо дав добро на заміну у складі збірної Іспанії через травму. "Зі мною все гаразд. Мені просто потрібно буде взяти кілька днів відпочинку, щоб відновитися", - написав Ольмо на платформі X, колишній Twitter.

Ольмо був замінений на 43-й хвилині відбіркового матчу чемпіонату Європи проти Грузії (7:1) після того, як отримав удар по правому колінню. Потім тренер збірної Луїс де ла Фуенте викликав Феррана Торреса ("Барселона") та Єремі Піно ("Вільєреал"), оскільки Марко Асенсіо ("Парі Сен-Жермен") також був змушений пропустити майбутній міжнародний матч проти Кіпру цього вівторка (20:45).

25-річний Ольмо буде детально обстежений після повернення до Лейпцига на початку тижня, "щоб обмежити час простою та метод лікування", оголосив клуб саксонської Бундесліги. Він забив п'ять голів у перших чотирьох матчах володарів Кубка Німеччини, а в п'ятницю ввечері забив 3:0 (38-а хвилина) у ворота грузинів.

"Лейпциг" зустрінеться з "Аугсбургом" у Бундеслізі наступної суботи (15:30 за Гринвічем), а через три дні зіграє в Берні в Лізі чемпіонів.