Жіночі футболістки "Лейпцига" здобули очко в матчі з бременським "Вердером

М'ячі лежать на полі / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

У п'ятницю ввечері "РБ Лейпциг" зіграв внічию 1:1 у Бремені, принаймні трохи виправивши ситуацію, що склалася в першому матчі. Саксонський клуб Бундесліги програв ту гру з рахунком 0:5.

Футболісти "РБ Лейпциг" з Бундесліги здобули ще одне важливе очко у боротьбі за виліт. У п'ятницю ввечері команда, що підвищилася в класі, зіграла внічию 1:1 (1:0) з бременським "Вердером". Барбара Брехт, яка вийшла в стартовій одинадцятці, вивела гостей із Саксонії вперед на 18-й хвилині, перш ніж Софі Вайдауер (56) забила заслужений гол-красень. Лейпциг посідає дев'яте місце в таблиці і знаходиться на відстані п'яти очок від зони вильоту напередодні матчів, що залишилися в ці вихідні. Бремен залишається сьомим.

Лейпцизька команда несподівано програла перший матч 5:0 бременцям, які не виграють вже п'ять матчів. Вони розпочали гру ще енергійніше. Вони скористалися своїм першим шансом. Ванесса Фудалла навісила справа на край штрафного майданчика, звідки Брехт метрів з 15-ти пробив точно в кут.

Після заміни "Вердер" натиснув сильніше, і Вайдауер (56) прийняв м'яч на дальній стійці і вколотив його в середину воріт. Після цього команди не давали один одному нічого, ходячи туди-сюди. На 87-й хвилині Сандра Штарке з 13 метрів виводила "Вердер" вперед, але оборона гостей лише встигла заблокувати м'яч. Так і залишилася нічия.