Лейпциг стартував у кубку з аутсайдером Вісбаденом

Гравець "Лейпцига" Тімо Вернер (праворуч) і воротар Петер Гулачі розмовляють / Фото: Jan Woitas/dpa

Наставник "РБ Лейпциг" Марко Роуз застеріг аутсайдера Кубка ДФБ "Вісбаден" перед матчем-відкриттям турніру. "Вони захищаються дуже масовано, переважно з п'ятьма гравцями ззаду. Ми не повинні здавати нерви, коли після 30 хвилин гри рахунок залишається 0:0", - сказав 47-річний тренер. Чинні чемпіони "Лейпциг" у середу (20.45/ARD і Sky) зіграють з командою другого дивізіону, щоб закрити перше коло. У воротах після майже річної перерви, пов'язаної з травмою, з'явиться Петер Гулачі. На легіонера Тімо Вернера чекає перша гра зі старту з середини серпня.