Nachrichten werden geladen...

Карл Гайгер виграв другий етап Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна в Клінгенталі

Карл Гейгер з Німеччини стрибає з пагорба / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Карл Гайгер перемагає на другому етапі Кубка світу зі стрибків з трампліну в Клінгенталі, випередивши Грегора Дешвандена та Андреаса Веллінгера. Гайгер стрибає на 141 та 141,5 метрів і перемагає на домашніх змаганнях у Саксонії.

Карл Гайгер також виграв другий етап Кубка світу зі стрибків з трампліну в Клінгенталі. Чоловік з Оберстдорфа вийшов на перше місце в неділю, випередивши Грегора Дешвандена зі Швейцарії, який посів друге місце, і Андреаса Веллінгера, який посів третє місце. У захоплюючому змаганні Гайгер стрибнув на 141 і 141,5 метрів. 30-річний спортсмен напередодні вже виграв домашній чемпіонат Німеччини в Саксонії.

Команда національного тренера Штефана Хорнгахера вкотре продемонструвала свою сильну форму. Своїм стрибком на 146,5 метрів у другому раунді 28-річний Веллінгер встановив рекорд трампліну на Vogtland Arena. Ще двоє стрибунів Німецького лижного союзу - Пій Пашке на восьмому місці та Штефан Лейхе на десятому - увійшли до десятки найкращих.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖