Повідомлення завантажено...

Джонатан Стоув встановив клубний рекорд, незважаючи на поразку від "Найнерс Хемніц

Джонатан Стоув з "Вайсенфельса" в дії. Він набрав найбільше очок у матчі з "Ульмом" / Фото: Hendrik Schmidt/dpa/Archivbild

Джонатан Стів встановлює клубний рекорд, набравши 41 очко, незважаючи на те, що його команда програла. Менеджер розповідає про причини успіху. "Хемніц" святкує 21-й успіх у сезоні.

Не дивлячись на розгромну поразку від "Дев'яток Хемніца", Джонатан Стоув вписав себе в підручники історії МБК "Синтетика". Набравши 41 очко, американець встановив клубний рекорд за майже 18-річну історію баскетбольного клубу Бундесліги. Попередній рекорд встановив Квінтон Хукер, який набрав 37 очок у перемозі у Франкфурті у квітні 2021 року.

У підсумку "Хемніц" переміг з рахунком 111:95 на очах у 3 000 вболівальників на переповненому стадіоні "Вайсенфельс Штадтхалле" і відсвяткував свою 21-шу перемогу в сезоні. Менеджер Штеффен Герольд розповів про причини успіху в ефірі радіо Deutschlandfunk. "Ми на підйомі в цьому сезоні. Команда зібралася дуже добре, навіть на початку сезону. Це хлопці, які дуже конкурентоспроможні, вони хочуть пройти весь шлях", - сказав чиновник. Хемніц також збирається вийти до фіналу Кубка Європи, вигравши перший матч півфіналу в Більбао 98:73.

На MBC Хемніц спочатку поступався 3:7, але переломив ситуацію, вирвавшись вперед 16:0 і вийшовши вперед 19:7. До середини другої чверті перевага зросла до 44:21, що означало, що гра була фактично вже вирішена. Однак на перерві МБК відірвався на два очки, перш ніж клас гостей взяв гору в другому періоді.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖