"Інгольштадт" шокував "Динамо" у топ-матчі 3-го дивізіону: перемога 2:1

Гравець "Динамо" Якоб Леммер лежить на землі після того, як змарнував свій шанс / Фото: Robert Michael/dpa

Дрезденське "Динамо" невдало розпочало рік. Три поразки призвели до того, що їхній відрив від першого місця, яке не дає права на підвищення в класі, скоротився.

Дрезденське "Динамо" знову втратило очки в боротьбі за підвищення в класі у 3-й футбольній лізі. У недільному центральному матчі саксонці поступилися 2:1 (1:2) ФК "Інгольштадт". Господарів поля вивели вперед Яннік Маузе (6-а) та Себастьян Греннінг (45-а). Перед 9052 глядачами на стадіоні "Ауді-Спортпарк" SGD вдалося лише зрівняти рахунок завдяки голу Робіна Мейснера (82').

Наставник дрезденців Маркус Анфанг зробив три зміни у стартовому складі XI. Тобіас Крауліч, Штефан Кучке та Том Ціммершид вийшли замість Ларса Бюннінга, Денніса Борковскі та Робіна Мейснера (всі - лава запасних). Однак господарі поля розпочали краще. Маузе вивів FCI вперед, забивши свій 15-й гол у сезоні. У рівному першому таймі Греннінг зрівняв рахунок по перерві. Після кількох змін в атаці в середині другого тайму "Динамо" краще увійшло в гру. Джокер Мейсснер забив пізній гол, але Ахмед Арслан (89), який вийшов на заміну, двічі не влучив у ворота суперника.